SPOLUPRÁCE

PŘIDEJ SE K NÁM!

Pokud věříš, že Socatots může mít pozitivní vliv na rozvoj dětí v České a Slovenské republice a chtěl bys být součástí takového sportovně vzdělávacího programu, neváhej nás kontaktovat ohledně spolupráce.

Protože chceme, aby se co nejvíce dětí zapojilo do našeho programu, vytvořili jsme koncept na míru, který se může rychle rozšířit i ve tvém městě či regionu.

Tím, že si koupíš licenci, získáš právo používat celosvětově známou značku, využívat její know-how a zkušenosti. Jakožto franšízant se staneš součástí rozsáhlé organizace a budeš využívat veškerých výhod, kterých ti organizace nabízí. Pokud se rozhodneš otevřít Socatots v tebou vybraném městě či regionu, můžeš se spolehnout na osvědčené řešení, které vzniklo na základě zkušeností všech těch, kteří si prošli tou samou cestou.

Jestliže přemýšlíš o vlastním podnikání, ale nechceš moc riskovat tím, že bys celým procesem musel procházet sám, franšíza by ti mohla nabídnout to nejlepší řešení.

Socatots a BFŠ jsou dva programy, o které se můžeš v rámci franšízy starat. Mnozí začali se Socatots franšízou (program pro děti do 5 let), a poté navázali na BFŠ, což je program pro starší děti (6-14).

Česká a slovenská centrála

E-mail: info@socatots.cz
Telefonní číslo: 724 786 312
https://cz.icfds.com