SOCATOTS

KDO JSME?

Společnost SOCATOTS je předním světovým poskytovatelem aktivit fyzického rozvoje (nejen v oblasti fotbalu) pro malé děti ve věku od šesti měsíců do pěti let. Děti se účastní pravidelných tréninků, pracují ve skupině se svými vrstevníky, učí se, jak zvládat motorické i sociální dovednosti pod bdělým okem kvalifikovaných trenérů. Unikátní vlastností SOCATOTS je aktivní účast rodičů při výuce.

CO DĚLÁME?

SOCATOTS vytváří pro děti optimální prostředí pro rozvoj jejich fyzické kondice a duševní agilnosti. Program zdokonaluje motorické dovednosti dítěte prostřednictvím aktivit s míčem a zároveň zvyšuje jejich sebeúctu a sebevědomí. SOCATOTS také pomáhá dětem učit se číslice, abecedu, barvy a části těla, a posiluje pozitivní aspekty jejich osobnosti. Výsledkem je zdravější dítě, jehož pohybové dovednosti a tělesná kondice se zlepšují. Vytrvalost, soustředění, paměť a obecné kognitivní schopnosti jsou také posíleny.

NAŠE MISE

Posláním společnosti SOCATOTS je zapojit co nejvíce dětí do fyzické aktivity a využívat fotbal jako nástroj k rozvoji. Učíme základní pohybové vzorce, rovnováze a koordinaci pohybů. Nejdůležitější je, aby fyzická aktivita byla pro děti zábavou. Všechno, co děláme, je zaměřeno na to, aby se děti nejprve vyvíjely jako lidé, pak jako sportovní nadšenci.

VÝHODY PRO VAŠE DÍTĚ

CELKOVÝ ROZVOJ DÍTĚTE

Náš program podporuje celkový tělesný vývoj dítěte a pomáhá dětem rozvíjet se intelektuálně. Všechny lekce jsou vedeny pod vedením zkušených trenérů.

PODPORA FYZICKÉ AKTIVITY

Povzbuzujeme děti, aby si pohyb užívaly a ukázali jim, jak bezpečně a zodpovědně trénovat. Chceme je naučit, že cvičení je přínosné a zdravé.

KONTAKT S JINÝMI DĚTMI

V SOCATOTS se děti setkávají s dětmi svého věku. Rozvíjí schopnost spolupráce v týmu a učí se, jak kreativně rozvázat problémy a plnit své úkoly. Tréninků se účastní jak chlapci, tak dívky.

ČAS PRO DÍTĚ

SOCATOTS je jedinečný - žádný jiný program nenabízí tak širokou nabídku tréninků všestranného vývoje pro děti od šesti měsíců do pěti let. Všechny aktivity jsou pečlivě navrženy tak, aby odpovídaly věku dítěte a byly zřízeny tak, aby se jim děti mohly věnovat po celý rok.

ZÁBAVA I NAUKA

Děti tráví čas na jejich oblíbený způsob: hrají si a pohybují se! Tréninky jsou příjemné a zábavné, děti se učí systematičnosti, organizovanosti i zdravé disciplíně.

AKTIVNÍ ÚČAST RODIČŮ

Účast rodičů na tréninku zvyšuje sebevědomí a sebeúctu dětí a posiluje emocionální vazbu mezi dítětem a rodičem.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Společně se těšíme z každého pokroku, oslavujeme úspěchy, pomáháme dětem, aby si poradily s problémami, pomáháme jim překonat oblasti, které považují za náročné.

VÝUKA S MÍČEM

SOCATOTS rozvíjí dovednosti s míčem a učí používat ke hře obě nohy. Současně učíme, jak důležité je hrát fair play a dodržování pravidel.

“Budoucnost patří těm, kteří věří v krásu svých snů.”

[ Eleanor Roosevelt ]

ZAPIŠ SE NA TRÉNINKY

Jak se zapsat na tréninky pro děti s rodiči? Je to jednoduché jak jedna, dva tři! :)

 
 
Vyplň registrační formulář, my se ti ozveme a domluvíme se s tebou na termínu ukázkové hodiny ZDARMA
 
 
Přijď se svým dítětem na domluvený termín a plně se zapoj do sportovních aktivit
 
 
Rozhodni se a začni s nezvyklým dobrodružstvím SOCATOTS!

NAŠE HODNOTY

  1. 1. Socatots je naprosto výjimečný program a byl vytvořen tak, aby výrazně ovlivňoval způsob rozvíjení a vzdělávání dítěte, čímž se rozšiřují hranice toho, co považujeme za normální nebo dokonce toho, co považujeme za možné. Děláme to tím, že se bavíme v přijatelném a bezpečném prostředí.
  2. 2. Hlavním cílem programu Socatots je zapojit co největší počet dětí a rodin do největší oblasti, neboť jsme hluboce přesvědčeni, že bude mít pozitivní dopad na klíčové oblasti, jako je vzdělávání, zdraví a sport.
  3. 3. Socatots je odhodlán pomáhat všem, kteří se podílejí na vzdělávání dětí a nabídnout jim nejlepší možnosti pro jejich rozvoj.
  4. 4. Nejvyšší prioritou Socatots je blaho a bezpečnost dětí.