JAK TO FUNGUJE?

Tréninky pro děti do 1 roku

Tréninky se zaměřují na pomoc dětem v základním pohybu, a to díky vhodnému vybavení a cvičení. Pro děti - batolata, které ještě neumí chodit, nabízíme cvičení s cílem rozvíjení koordinace, pohybu nohou, v lezení i v nauce sezení. Díky snadným cvičením si děti budou rozvíjet rovnováhu. V tomto věku je přístup SOCATOTS zaměřen na stimulaci rozvoje sociálních dovedností, osobnosti, komunikačních dovedností, základního počítání, jazyka a tělesného rozvoje.

Jsme přesvědčeni, že nikdy není příliš brzy na učení. Každá z těchto oblastí vývoje je realizována prostřednictvím herních a zábavných aktivit. Tréninky pro batolata jsou kratší než u jiných věkových skupin, což umožňuje větší rozpětí koncentrace.

Tréninky pro děti od 1 do 2 let

Jakmile děti již chodí, mohou začít rozvíjet své fyzické dovednosti v oblasti koordinace, rovnováhy a agility. S využitím základních schopností ovládání míče získaných během dřívějších tréninků v SOCATOTS, se děti začínají rychleji rozvíjet, odkryjí nové způsoby hraní si s míčem a jeho kontroly ve vzduchu, využívají rovnováhu, se kterou se naučili pracovat a nyní ji rozvíjí.

Tréninky pro děti od 3 do 5 let

Činnosti pro tuto věkovou skupinu jsou zaměřeny na dovednosti kontroly nad míčem a koordinační schopnosti získané během prvních a druhých skupinových lekcí. Děti se naučí vykonávat těžší zadání, plnit více náročné příkazy a rozvíjet dobré návyky, jako je např. držet hlavu vzhůru během práce nohou s míčem.

Dětem jsou představeny jednoduché aktivity ovládání míče ve vzduchu a děti jsou povzbuzovány, aby vylepšily své dovednosti žonglování. Stále pracují s rodiči nebo trenéry, ale také spolupracují s ostatními dětmi v malých skupinkách.

Brazilian Soccer Schools

Děti starší pěti let, které chtějí pokračovat v dobrodružství s fotbalem, se mohou připojit k tzv. Brazilským Fotbalovým Školám (BFŠ), což je naše další úroveň rozvoje fotbalu. Tento program, vyvinutý ve Spojeném království ve spolupráci s Univerzitou v Leedsu, byl inspirován Futebol de Salão, sálovou fotbalovou hrou vyvinutou v Uruguayi a Brazílii. Futebol de Salão formoval dovednosti mnoha nejvýznamnějších fotbalistů v historii, včetně Pelé, Carlos Alberto, Socrates, Ronaldo a Roberto Carlos.

V BFŠ se zaměřujeme na rozvoj fotbalové techniky. Věříme v krásný fotbal, který vyžaduje technické zvládnutí.

BFŠ jsou skvělým krokem k profesionálnímu fotbalu nebo fantastickým doplňkem výcviku s akademiemi fotbalových klubů. Ale především jde o zábavu!

“Smát se často a srdečně, získat respekt a náklonnost k dětem - to znamená uspět.”

[ Ralph Waldo Emerson ]

GALERIE

Tréninky pro nejmenší od 6ti měsíců
Tréninky s míčem pro děti přizpůsobené jejich věku
Sportovní aktivity pro děti a jejich vrstevníky
Sport pro nejmenší!
Brazilian Soccer Schools Tréninky
Pohybová cvičení pro děti s rodiči